Aróma zmes éterických olejov „Balík peňazí“ 10ml

 
 
 
Home > Prírodná kozmetika > Aromaterapia > Éterické zmesi > Aróma zmes éterických olejov „Balík peňazí“ 10ml
 

Éterické zmesi

Aróma zmes éterických olejov „Balík peňazí“ 10ml

Prebúdza energiu zeme, prináša peniaze, hojnosť a stabilitu.
Značka: Aromatika
Kód produktu:2554
Vaša cena: 7,09 €

Aróma zmes éterických olejov „Balík peňazí“
Táto aróma kompozícia éterických olejov prebúdza energiu Zeme, prináša peniaze, prosperitu, hojnosť, stabilitu.
Spôsob použitia:
Aromaterapia: Do hornej časti (misky) aromalampy pridajte 2-6 polievkových lyžíc teplej vody a do nej potom pridajte niekoľko kvapiek tejto kompozície. Zapálená aromalampa aktivuje hneď 4 elementy k získaniu peňazí: oheň, vodu, zem a vzduch.
Aróma kúpeľ: Na 1 polievkovú lyžicu soli aplikujte 3-4 kvapky tejto aróma kompozície. Soľ nechajte rozpustiť v pohári teplej vody a pritom nad ňou hovorte magické zaklínadlo: Rozprávajte o vode, koľko peňazí potrebujete, prečo ich potrebujete a prečo bez nich nemôžete žiť. Potom túto vodu so soľou vylejte do vane s vodou a vhoďte niekoľko mincí. V tomto kúpeli sa vykúpte a predstavujte si pritom, akí ste bohatí.
Iné použitia:
1. Na prírodnú tkaninu aplikujte 2-3 kvapky tejto zmesi a položte vedľa postele.
2. 1-2 kvapky tejto zmesi pridajte do 1 polievkovej lyžice akéhokoľvek rastlinného oleja. Túto zmes naneste na miesta, kde sa najviac potíte a tam, kde je najviac cítiť pulz (zápästie, lakeť, atď.). Vaše telo bude vydávať vôňu a s ňou sa bude uvoľňovať aj energia bohatstva.
3. Aplikujte 1-2 kvapky aróma kompozície na peňaženku, bankovú kartu alebo na papierové bankovky. Túto arómu kompozíciu môžete naniesť aj na vstupné dvere domu alebo kancelárie.
Ingredients: Lavandula Angustifolia Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Pogostemon Cablin Oil, Jasminum Officinale Oil.
Skladovanie: Skladujte v pôvodnom balení, mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s priamymi slnečnými lúčmi. Skladujte mimo iný zdroj tepla, pri teplote do + 25 ° C.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Neužívať pri neznášanlivosti na zložky prípravku. Nepoužívať na pokožku v nezriedenom stave. Pri zasiahnutí očí opláchnuť pod prúdom tečúcej vody.
Krajina pôvodu: Ukrajina
Dovozca do EÚ: Biosfera Polska
Objem: 10 ml