Zasielanie do zahraničia

 
 
 
Home > Zasielanie do zahraničia
 

Zasielanie do zahraničia

Zasielate objednávky aj do zahraničia, za akých podmienok?
Áno, zasielame aj do zahraničia, do celého sveta, prostredníctvom Slovenskej pošty 1.triedou (po upravení výšky poštovného a uhradení peňazí na náš účet) a kuriérom spoločnosti DPD po upravení výšky poštovného podľa hmotnosti balíčka.

Koľko stojí poštovné a balné do zahraničia?
Poštovné a balné závisí najmä od hmotnosti objednaného tovaru a krajiny určenia. Pri určovaní výšky poštovného a balného do zahraničia sa vždy riadime cenami Slovenskej pošty a cenníkom spoločnosti DPD. Akcia poštovného zdarma nad 80 eur vzhľadom na vyššie ceny zasielania v tomto prípade neplatí, zákazník platí poštovné a balné do zahraničia vždy. Jeho výška sa väčšinou pohybuje v závislosti od hmotnosti a krajiny doručenia od 6 do 65 EUR.

Ako môžem zaplatiť zásielku do zahraničia?
Pri odosielaní poštou sa platí vopred, po navýšení poštovného podľa hmotnosti zásielky a krajiny doručenia podľa tarifu Slovenskej pošty, na náš účet číslo: 2201128165/8330, IBAN: SK5483300000002201128165 s VS: č. objednávky Fio banka, a.s. (nájdete ho aj v maili o prijatí objednávky, vo faktúre pod našimi údajmi vľavo hore). Pri odosielaní spoločnosťou DPD sa platí kuriérovi hotovosťou, alebo kartou.

Môžete mi zaslať produkty do zahraničia aj urýchlene, nejakou špeciálnou službou?
V prípade urgentnosti zasielame kuriérom DPD alebo poštou službou EMS. Treba však rátať s omnoho vyšším poštovným. Napr. EMS služba na zásielku do Mexika o hmotnosti 500g stojí okolo 40-45 eur. Doručenie: 3 pracovné dni.