La Maison du Savon de Marseille

 
 
 
Home > La Maison du Savon de Marseille
 
 
 

La Maison du Savon de Marseille

 

Pri brehoch prastarého Stredozemného mora a v srdci Provence sa zrodila francúzska značka La Maison du Savon de Marseille, ktorá ponúka už viac ako 15 rokov širokú škálu prírodných produktov na každodennú starostlivosť o telo a zdravie človeka. 
Podľa francúzov "Krása je vyjadrením zdravia - vyváženosti a vnútornej harmónie človeka. Cítiť sa zdravo znamená cítiť sa krásne, cítiť sa krásne znamená cítiť sa príjemne a čisto. Krásnemu a zdravému telu teda predchádza práve jeho čistota a správna prírodná starostlivosť."
Tradičné receptúry sú napĺňané prírodnými ingredienciami organickej kvality predovšetkým z darov zeme francúzskeho Provence - levanduľa, olivový olej, med, oslie mlieko, pričom niektoré sú doplnené o orientálne receptúry s pridaním arganového a vavrínového oleja, či bambuckého masla.
Všetky produkty rešpektujú prirodzené funkcie pokožky, neobsahujú umelé farbivá či syntetické prísady, nežne sa starajú nielen o pokožku tela, ale aj vašu dušu a pomáhajú udržiavať si pokojnú silu a vitalitu.

Pre zobrazenie všetkých produktov značky La Maison du Savon de Marseille, kliknite sem:

http://www.bio-obchodik.sk/vyrobca-la-maison-du-savon-de-marseille-12/