„Ryby“ Aroma-kompozícia éterických olejov pre znamenie rýb 10ml

 
 
 
Prírodná kozmetika > Aromaterapia > „Ryby“ Aroma - kombinácia éterických olejov 10ml
 

Aromaterapia

„Ryby“ Aroma - kombinácia éterických olejov 10ml

Obsahuje 100% éterické oleje: citrón, bergamot, grapefruit.
Značka: Aromatika
Kód produktu:1194
Vaša cena: 6,20 €

Aroma-kompozícia éterických olejov „Ryby“
Je všeobecne známe, že každé znamenie zverokruhu má svoju vôňu. Táto vôňa je vhodná pre znamenie Ryby. Obsahuje 100% éterické oleje: citrón, bergamot, grapefruit, pomaranč, rozmarín, neroli.
Ingredients: Citrus Limonum Fruit Oil, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed, Citrus Paradisi Peel Oil, Citrus Sinensis Peel Oil  Expressed, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Citrus Aurantium Amara Flower Oil.
Spôsob použitia: do aromalampy 3-5 kvapiek na 15m2, teplá inhalácia 1-2 kvapky na1-2 litre horúcej vody, studená inhalácia 2-3 kvapky, do vane 3-5 kvapiek, do sauny 3-5 kvapiek na 500 ml vody, na masáže 2 - 3 kvapky, aromatizovanie kozmetických prípravkov a šampónov 2-5 kvapiek na 10 g základu, ako voňavka.

Tento rad je tvorený originálnymi aróma-kompozíciami éterických olejov.
Každá kompozícia má neopakovateľnú vôňu a svoj vlastný "zvuk", ktorý môže byť "hudbou Vašej individuality". Hlavným cieľom je zlepšenie celkového stavu človeka a to tak, že dôjde k harmonizácii tela, emocionality a duše. Podporí sa tak záujem okolia o Vašu osobu, aj v intímnej sfére, pomôže Vám získať harmóniu tela a emocionálnu rovnováhu, upraví sa celkový tonus organizmu, nálada, vitalita a jasnosť rozumu.
Zloženie jednotlivých aróma-kompozícií je starostlivo zostavené podľa účinkov jednotlivých zložiek, aj podľa toho, ako sa ktorá zložka hodí k určitému znameniu zverokruhu.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. Pri zasiahnutí očí prepláchnite pod prúdom tečúcej vody. Nepoužívajte pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky výrobku.
Krajina pôvodu: UA
Objem: 10 ml