Proteínový šejk kakaový 600g

 
 
 
Home > Zdravé potraviny > Nápoje > Proteínový šejk kakaový 600g
 

Nápoje

Proteínový šejk kakaový 600g

Vegánsky proteínový šejk neobsahuje sóju, orechy, lepok, cukor.
Značka: Iná
Kód produktu:4240
Vaša cena: 25,98 €

Proteínový šejk kakaový 600g

100% BIO a RAW * BEZ CUKRU * BEZ SÓJE * BEZ MLIEKA * BEZ ÉČOK * BEZ GLUTÉNU

BIO vegánsky prírodný proteínový šejk má vysoký obsah proteínov, minerálov a vlákniny. Je obohatený mladou pšenicou a jačmeňom s príchuťou kaka (odroda criollo). Zosúladená chuť ryže, hrachu a tekvice, vytvára ideálny profil aminokyselín, ktoré podporujú rast svalov a silné kosti. Prírodný proteínový šejk obsahuje 54% proteínov - bielkovín a je tak ideálnou voľbou pre profesionálnych ale aj rekreáčnych športovcov. Dopĺňa tak zdravý prísun bio bielkovín, ktoré pri atívnom životnom štýle je potrebný dodržať.

Má dokonalý profil aminokyselín. Je to chutná zmes bielkovín z ryže, proteínu z tekvice a hrachu, ktoré sú rozhodujúce pre optimálnu regeneráciu a rast svalovej hmoty.
Je 100% rastlinného pôvodu. Rastlinné bielkoviny sú ľahšie stráviteľné a neokysľujú telo tak ako syntetické bielkoviny. Mnoho športovcov by malo radšej konzumovať rastlinné bielkoviny, pričom zistia, že sa cítia zdravšie a dosahujú lepšie výsledky. Navyše nemajú po konzumácii ťažký pocit v žalúdku.
Neobsahuje žiadne umelé sladidlá ani alergény.  Vegánsky proteínový šejk neobsahuje sóju, orechy ani lepok, čo ich robí vhodnými pre všetky druhy diét. Neobsahujú ani rafinovaný cukor, umelé sladidlá alebo iné umelé dochucovadlá.
Obohatený s kakaom a zeleným jačmeňom a pšenicou. Chuť criollo kakaa, jačmeňa a pšenice znamená ešte viac minerálov a vlákniny.
100% prírodné a chutné.Je bohatý na vlákninu. Do šejku sme pridali sme psyllium, ktorý je tiež bohatým zdrojom vlákniny. Vláknina je dobrá pre trávenie a podporuje príjemný pocit sýtosti, takže po užití sa človek necíti hladný ešte dlhú dobu.
Všetky ingrediencie vo vegánskom proteínovom šejku sú certifikované organické, neobsahuje žiadne pesticídy alebo umelé hnojivá. Je výborný pre vaše zdravie, navyše je dobý aj pre našu planétu.
Zloženie všetkých proteínových šejkov spĺňa najvyššie štandardy ekologickej produkcie. Nepoužívame žiadne pesticídy, umelé hnojivá ani geneticky modifikované organizmy. Do procesu pestovania a spracovanie tohto výrobku boli použité iba organické bio suroviny. Criollo kakao je pestované v Peru so známkou FairTrade a pšenica a jačmeň na Novom Zélande na farmách s pravidelným striedaním plodín a jedinečným čistým prírodným prostredím.

VÝHODY
•54% bielkovín - podporujú rast a udržiavanie svalovej hmoty a zdravých kostí.
•Je bohatý na vlákninu
•Obsahuje železo - prispieva k správnej kognitívnej funkcii, prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k zníženiu pocitu únavy a vyčerpania, prispieva k normálnemu prenosu kyslíka v tele a k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, prispieva k udržaniu správneho metabolizmu, zohráva úlohu v procese bunkového delenia a špecializácie buniek.
•Obsahuje vápnik - je potrebný na udržanie zdravých kostí a zubov, prispieva k normálnemu fungovaniu svalov, prispieva k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov, prispieva k látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, prispieva k správnej neurotransmisii, prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, zohráva úlohu v procese bunkového delenia a špecializácie buniek.

Proteínový šejk je pripravený ihneď na použitie! Stačí premiešať s rastlinným mliekom alebo vodou. Môže sa miešať aj do koktailov alebo domácich proteínových tyčiniek alebo krémov. Zmes môže byť taktiež pridaná do sušienok alebo koláčov.
Odporúčame počkať niekoľko minút po zmiešaní na dosiahnutie požadovanej konzistencie. Pre najľahšiu a najrýchlejšiu prípravu odporúčame použiť šejker.
Odporúčaná denná dávka: 1-2 polievkové lyžice (25-50 g), najlepšie po tréningu alebo ako náhrada jedla.
ZLOŽENIE: proteínový prášok z ryže *, proteínový prášok z tekvicových semien * (15,5%), proteínový prášok z hrachu *, psyllium prášok *, kakao prášok * , jakon prášok *, zelený mladý jačmeň prášok (1,5%) *, mladá pšenic prášok (1,5%) *
*z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva