NS SIBERIE BLANCHE Omladzujúca Age-Delay maska na pleť "Caviar De Russie“ 100ml

 
 
 
Home > Prírodná kozmetika > Pleť > Masky > NS SIBERIE BLANCHE maska na pleť "Caviar De Russie“ 100ml
 

Masky

NS SIBERIE BLANCHE maska na pleť "Caviar De Russie“ 100ml

Spomaľuje proces starnutia pleti. S extraktom čierneho kaviáru.
Značka: Natura Siberica
Kód produktu:2951
Vaša cena: 7,90 €

NATURA SIBERICA SIBERIE BLANCHE Omladzujúca Age-Delay maska na pleť "Caviar De Russie“
(Na všetky typy pleti)
Táto pleťová maska poskytuje extra starostlivosť a výživu. Prírodné látky v tejto formule pomáhajú regenerovať pleť, spomaľujú proces starnutia a obnovujú tón a pružnosť pleti. Extrakt z čierneho kaviáru je známy svojím omladzujúcim účinkom. Je bohatý na proteíny, minerálne látky a vitamíny, ktoré pleť vyživujú. Pomáhajú spomaliť proces starnutia a to tým, že aktivujú regeneračnú funkciu pleti a tvorbu kolagénu. Komplex polysacharidov pleť hydratuje, minimalizuje stratu vlahy a podporuje tvorbu elastínu. Pleť bude hladšia a pružnejšia. Pantenol prispieva k lepšej obnove pleti, intenzívne zlepšuje vzhľad pleti. Omega 6 pomáha vyživovať pleť a obnovuje pružnosť. Divoké sibírske byliny obsahujú vitamíny, saponíny, fytoncídy a triesloviny, ktoré majú upokojujúci účinok. Pleť bude jemná a hladká. Riasy z Faerských ostrovov sú bohaté na vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C, E, stopové prvky a jód. Tieto látky prispievajú k čisteniu a optimalizácii rovnováhy vody. Dodávajú pleti minerálne látky. Pleť bude pružnejšia a pevnejšia.
Ingredients: na vonkajšom obale
(*) Issued from organic agriculture.
(WH) Wild harvested Siberian plants organic extracts.
(**) Wild Harvested Faroe Islands seaweed.
Spôsob použitia: Aplikujte masku na suchú a čistú pleť. Vyhnite sa očnému okoliu a oblasti okolo pier. Nechajte pôsobiť 15 minút a potom opláchnite vodou.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Neaplikujte na poškodenú pokožku. Nepoužívajte pri neznášanlivosti jednotlivých zložiek prípravku.
Vyrobené v EÚ.
Zodpovedná osoba: Eurobio Lab OU
Distribútor pre SR:
Šarža: na vonkajšom obale
Spotrebujte do: na vonkajšom obale
Objem: 100 ml